روغن ماساژ زالو (تغلیظ شده)

این روغن حاصل نتایج و آزمایشات مختلف در مرکز تحقیقاتی هلینگ لیچ تهیه و تولید شده 'توضیحات:این روغن حاوی عصاره طبیعی زالو بوده که با خاصیت درمانی و مرطوب کنندگی تاثیر گذار به عنوان یک تسکین کننده اثر گذار است که بهترین و طبیعی ترین راه برای افزایش سایز و حجم عضله و درمانی در خانم ها و اقایان می باشد

راهنمای انتخاب زالو

بهترین زمان برای زالو درمانی

متخصصان طب سنتی انجام زالو درمانی در تمامی ایام سال را رد نمی‌کنند ولی بهترین فصل برای این کار را به ترتیب در ابتدا بهار سپس پاییز، تابستان و زمستان می‌دانند.

به گفته کارشناسان همه خواص زالو تاکنون کشف نشده است و پیش بینی می‌شود بیش از یکصد ماده موثر با خواص درمانی متفاوت در بزاق زالو وجود داشته باشد.

اگرچه حجامت از نظر علمی مدت هاست از سوی وزارت بهداشت و درمان تأیید شده اما تا کنون اظهارنظر قطعی در مورد زالودرمانی نشده بود. دکتر محمود خدادوست مدیرکل اداره طب سنتی اسلامی وزارت بهداشت زالودرمانی را یکی از روش‌های طب سنتی اسلامی میداند .

شرایط مهم در تاثیر زالو درمانی

در زالو درمانی ابتدا باید بدانیم که این روش یکی از روش‌های به کار رفته در طب سنتی است و در مرحله پاک‌سازی بیشترین استفاده را دارد و در همه بیماری های به عنوان درمان اولیه به حساب نمی‌آید. موارد استفاده از زالو شرایط خاصی را می‌طلبد، این درمان باید پس از مرحله پاک‌سازی عمومی بدن باشد، در غیر این‌صورت موجب ریزش اخلاط و مواد زاید به موضع زالو‌گذاری شده و حتی ممکن است موجب تشدید بیماری شود.

جنسیت
  • خانم‌ها
  • آقایان
Love6
Add to wishlist
الوصف

-بوی مطبوع و عالی جهت ماساژ و دارای غلظت بالا برای استفاده بهتر و موثر تر در ماساژ و کاربردهای درمانی

-تهیه شده به روش کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه مواد نگهدارنده.

-بدون اسانس و افزودنی معطر که بوی طبیعی روغن زالو استشمام می شود.

Product Details
Reviews
No comments
Related products

Settings

Share

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in